Samochód zastępczy z oc sprawcy

Samochód zastępczy z oc sprawcy
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Samochód zastępczy z OC sprawcy to świetne rozwiązanie oferowane przez wypożyczalnie pojazdów

Wypożyczalnie samochodów stają się coraz bardziej popularne i powstają w praktycznie każdym większym mieście, nieraz jest ich nawet kilka. Ludzie często korzystają z ich usług, bowiem wynajęcie samochodu na jakiś konkretny okres jest dla nich wygodniejsze i bardziej opłacalne niż wyposażanie się we własne auto i ponoszenie wszelkich opłat z tym związanych, które nie są przecież niskie. W takiej wypożyczalni z kolei znajdziemy bardzo różne typy aut, zarówno samochody rodzinne, luksusowe, sportowe i tak dalej.

Wypożyczalnie samochodów stają się też popularne z innej przyczyny. Otóż kierowcy, których auto ucierpiało w jakimś nieprzyjemnym zdarzeniu drogowym i musi zostać oddane na jakiś czas do warsztatu, często wynajmują samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku. W ten sposób nie ponoszą oni żadnych kosztów, bo ich całość pokrywana jest z polisy winnego zdarzenia. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie, by na czas naprawy nie musieć przesiadać się do komunikacji miejskiej, tylko nadal podróżować wygodnie.

Nie jest jednak tak, że we wspomnianej sytuacji można wynająć sobie dowolne auto na dowolny czas, bo jest to obwarowane pewnymi obostrzeniami. Taki samochód zastępczy musi być podobnej klasy, jak auto, które użytkujemy na co dzień, chodzi tu zarówno o jego osiągi, wartość, jak i klasę, gdyż tylko wtedy otrzymamy zwrot kosztów. Czas takiego wynajmu również jest ograniczony i możemy korzystać z auta zastępczego jedynie tak długo, jak nasz pojazd pozostaje w warsztacie na naprawie.

Ciekawe wpisy o motoryzacji i transporcie:

Tagi: Szamba Betonowe Brzozów, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, biceps 34cm, Tanie multiplikatory, rozstępy biceps, Szamba Betonowe Lesko, kubota l3200 cena, etykiety inspekcyjne na zamówienie, bcaa katowice sklep, redox extreme efekty, mezoterapia vivaderm