Zajmuję się samochodami

Zajmuję się samochodami
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (31)Odkąd pamiętam, zawsze byłem dzieckiem zainteresowanym samochodami i wszystkim tym, co z nimi związane. Już jako malec rozpoznawałem większość marek i modeli aut. Jak widać, motoryzacja zawsze była moją wielką pasją, zatem nie ma się co dziwić, że poświęciłem jej swoje życie.
Prowadzę mały warsztat samochodowy, w którym zatrudniam świetną grupę mechaników. Dla każdego z nich motoryzacja jest tak samo ważna jak dla mnie i pewnie dlatego współpraca układa nam się fantastycznie. Staram się, by warunki pracy były odpowiednie, a system premiowy spowodował, że moi pracownicy są lojalni i doskonale wykonują swoją pracę.
Cieszę się, że udało mi się tak dobrze połączyć to, co lubię z pracą zawodową, bo zawsze przyjemniej jest robić to, czym się człowiek pasjonuje. Motoryzacja niejako ułożyła mi życie, ale nie żałuję tego. Nie ograniczam swojego życia tylko do warsztatu samochodowego, przeciwnie, prowadzę urozmaicone życie towarzyskie. Uważam, że powiodło mi się w życiu i jestem szczęśliwy z tego powodu.